Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

Web Teknolojileri

Web Teknolojileri Hizmetlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Web Teknolojileri Hizmetlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Web Teknolojileri İş Süreçleri
Strateji ve Planlama Strateji ve Planlama


Tasarlanacak İş’in hedef, hedef, kitle ve sektör analizleri yapılır, örnek işler taranır. Üretim Planlama ve Site Haritası sunulur.

Size Özel
Tasarım
Size Özel Tasarım


İş’in Stratejisine ve İçeriğe Uygun Özgün Tasarım Layoutları Sunulur. Seçilen Layout üzerinden anasayfa, iç sayfaları ve formlar kullanıcı deneyimi önemsenerek tasarlanır.

Size Özel
Kodlama
Size Özel Kodlama


Onayları alınan tasarımlar html/css ve jaquery animasyonları ile kodlandır. Tüm mobil uyum ayarları yapılır. İçerik yönetim paneli (cms) entegre edilir.

İçerik ve Yayınlama İçerik ve Yayınlama


Mevcut içerikler Bidaabak Özel İçerik Teknikleriyle Toplanır. İş’e Özel Metin Yazarlığı İle Slogan ve Metinler Oluşturulur. İçerik girişi, test ve kontrol süreçlerinin ardından yayına alınır.

Web Sitesi Tasarımı

Bidaabak Medya olarak her işe fikirle başlarız. Stratejisi doğru araştırma ve bilgiler üzerine temellendirilmiş bir layout tasarımı web sitesi /e-ticaret sitesi ve ya mobil uygulama için olmazsa olmazdır. Sıfırdan ürettiğimiz her arayüz tasarımı firmaya özel ve özgündür. Modern web teknolojileri trendlerini takip eder ve uygularız. Anasayfa, iç sayfalar, formlar, mesaj kutuları, butonlara kadar her bir detayı özenle tasarlarız. Kullanıcı deneyimi önemsenerek tasarladığımız arayüzler %100 mobil uyumludur.

Web Sitesi Tasarımı
Web Arayüz Geliştirme
Web Arayüz Geliştirme

Web geliştirme ekibimizin tamamı Bilgisayar Mühendislerinden oluşur ve Bidaabak Medya olarak bu yönümüzle diğer ajanslardan ayrılırız. Tasarım ekibimizden gelen arayüzleri htlm/css olarak kodlar,10 yıllık Idemania birikimi olan jquery kütüphanemiz sayesinde en özel animasyonları hatasız çalıştırırız. Kopyala yapıştır kodlarla değil sıfırdan dünya standartlarında geliştirdiğimiz kodlamalar sayesinde arama motorları dostu ve geliştirilebilir altyapılar kurarız. Yalnızca web sitesi değil, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar ve web ile ilgili her türlü özel yazılımı ajansımız bünyesinde geliştiririz.

İçerik Yönetim Sistemi

Bidaabak Medya özel yazılımı olan içerik yönetim sistemi ile web siteniz kolay güncellenebilme özelliği ile dinamik bir altyapıya sahiptir. Web sitesi içerik üretimini stratejistlerimizin oluşturduğu site haritasını referans alarak metin yazarlarımızla gerçekleştiririz. Tüm içeriklerin içerik girişi seo uyumlu olarak yaparız. Farklı dil seçenekleri panelden kolayca ekleyebilirsiniz. İdemania web sitesi, mobil uygulama ya da e-ticaret sistemlerini anahtar teslim eksiksiz teslim eder, web siteniz online olduktan sonra 7/24 destek sağlarız.. Ayrıca panel eğitimi ile basit içerik güncellemerinizi yapmanız mümkündür.

İçerik Yönetim Sistemi
E-Ticaret ve B2B Çözümleri
E-Ticaret ve B2B Çözümleri

E-Ticaret girişimleriniz için strateji, pazarlama ve teknolojik danışmanlık sağlarız. Ürün ve ya hizmetinize özel arayüz tasarımlarını yapar, özgün metin, slogan ve içerik üretimleri gerçekleştiririz. Kolay kullanım özellikleri sağlayan güçlü yazılım altyapısına ve raporlandırma özelliklerine sahip, mobil ve seo uyumlu anahtar teslim e -ticaret çözümleri geliştiririz. Ayrıca size özel fizibilite yaparak muhasebe programı ve ya diğer yazılımlarınızla uyumlu b2b ve portal çözümleri de geliştiririz.

Mobil Uygulama

Bidaabak Medya olarak ihtiyaçlarınıza yönelik oluşturulan, kolay kullanımlı, profesyonel arayüz tasarımına ve güçlü yazılım altyapısına sahip IOS / ANDROID uyumlu mobil uygulamalarla işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Mobil uygulamada yalnızca arayüz / önkodlama desteğine ihtiyaç duyduğunuz durumlarda firmanız bünyesinde çalışan ya da dışardan hizmet aldığınız yazılım firmalarıyla aynı masa etrafında toplanıp ekip ruhu ile çalışmaktan büyük keyif alıyoruz.

Mobil Uygulama
Web Teknolojilerinde işini iyi bilen, Bidaabak Medya gibi güvenilir bir çözüm ortağınız var!

Stratejistlerimiz, alanında yetkin mühendis kadromuz, tasarımcılarımız ve metin yazarlarımızla birlikte ürettiğimiz web teknolojilerinin profesyonel bir ekip işi olduğunu bilir, tüm detaylara dikkat eder, anahtar teslim hizmet felsefesiyle çalışırız. Yaptığımız işin arkasında durur, uzun yıllar destek sağlar firmanızın bir departmanı gibi hizmet veririz.