Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ve Teslimat

Siparişlerinizin hemen hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya teslimatınız gerçekleştirmekteyiz. Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.
Anlaşmalı kargo firmalarımız Yurtiçi Kargo, Hepsijet, MNG Kargo ve Sendeo firmalarıdır.
Sepetinizdeki ürünlerin toplam bedeli 250 TL ve üzeri ise kargo ücretsiz kampanyamız bulunmaktadır. Bu tutarın altındaki alışverişlerde 18,9 TL 'den başlayan kargo bedeli bulunmaktadır.
Ürünlerimizin gönderimlerini standart kargo firmaları ile sağlamaktayız. Bu sebeple maalesef hızlı kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ürünlerimizi en hızlı şekilde hazırlayarak kargo firmalarına teslim etmekteyiz.
Ürünlerimizin gönderimlerini standart kargo firmaları ile sağlamaktayız. Bu sebeple maalesef aynı gün teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ürünlerimizi en hızlı şekilde hazırlayarak kargo firmalarına teslim etmekteyiz.
Ürünlerimizin gönderimlerini standart kargo firmaları ile sağlamaktayız. Bu sebeple maalesef özel günde teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz siparişinizi verdikten hemen sonra Müşteri Destek Ekibimiz ile iletişime geçerek siparişinizin kargoya verileceği tarihi ayarlayabilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza mail ve sms olarak kargo takip bağlantısı iletilmektedir.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza mail ve sms olarak kargo takip bağlantısı iletilmektedir. Size iletilen linke tıkladığınızda açılan kargo takip sayfasından kargonuzu takip edebilirsiniz.
Ürünlerimizin gönderimlerini standart kargo firmaları ile sağlamaktayız. Bu sebeple maalesef Pazar günü teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır. Hafta içi 09:00-18:00 arası Cumartesi günü ise 09:00 – 13:00 arasında kargo firmaları teslimat yapabilmektedir.
KKTC ve yurtdışına gönderim yapılabilmektedir. Bu işlem için Whatsapp Destek hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürünlerimizin yanında irsaliye ya da fatura gönderimi yapılmamaktadır. Faturalarımız e-fatura olarak mail adresinize gönderilmektedir.
Kargo paketlerimizin gönderici bölümünden BİDAABAK bilgisi bulunmaktadır. Eğer gönderici bilgisi eklemek isterseniz hediye notu altına ekleyebileceğiniz isim alanımız vardır. Bu alan üzerinden ekleme yapabilirsiniz. Eklemediğiniz takdirde gönderiniz, üzerinde herhangi bir gönderen ismi olmadan teslim edilmektedir.
Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir. Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0580 346 70 62 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Ödeme

Ödemenizi Kredi Kartı, Havale / EFT veya 250 TL'nin altındaki tüm siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz.
Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez.
İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın QNB Finanbank ATMsinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 0850 346 70 62 numaralı telefon ile ya da info@bidaabak.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız.
İptal/iade işlemlerinde siparişinizin iade aşamasına alınmasından sonra tahmini 3-10 iş günü içinde ücretiniz hesabınıza yansımaktadır.
Taksit ile yapılan ödemelerin iade islemi de yine taksitli olarak yapılmaktadır. Ekstre kesim dönemlerinizde hesabınıza ücret yansıması banka tarafından sağlanmaktadır.
İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız kredi kartı ödemelerinizde kart bilgileriniz sistemimizde kaydedilmemektedir. Masterpass üzerinden kayıtlı bir kartınız varsa onun kullanımı için işlem yapılabilmektedir.

Sipariş

Ürünlerimiz online olarak sergilenmektedir. Satın alma işlemi sadece sitemiz üzerinden yapılabilmektedir. Dilerseniz sipariş verdiğiniz ürünü ofisimizden teslim alabilirsiniz. Bu işlem için siparişten hemen sonra bize Müşteri Destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm ürünler şık bir hediye paketi içinde ve sağlam bir şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Paketleme için ekstra bir seçenek işaretlemenize gerek olmamaktadır.
Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerde yazı, fotoğraf ya da logo gibi özelleştirme alanları sizin talebinize göre düzenlenmektedir. Fakat ürün üzerindeki ana tasarımlar maalesef değiştirilememektedir.
Ürünlerimizin yanında irsaliye ya da fatura gönderimi yapılmamaktadır. Faturalarımız e-fatura olarak mail adresinize gönderilmektedir.
Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerimizde, tarafımızdan yapılan bir hata ya da kargodan kaynaklı bir hasar var ise değişim ya da iade işlemi yapılabilmektedir. Onun dışında iade ya da değişim imkanı bulunmamaktadır. İade ya da değişim hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0850 346 70 62 nolu numaradan müşteri destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
Siparişlerinizi üretim işleminden hemen sonra paketleme ve kargolama aşamasına aldığımız için maalesef üretim sonrasında görsel iletemiyoruz.
Sipariş iptal işlemi için Müşteri Destek hattımıza ulaşmanızı rica ederiz. Üretime alınmamış siparişlerin iptali ile ilgili arkadaşlarımız yardımcı olabileceklerdir.

Ürün

Ürünlerimiz üzerine yapılan lazer kazıma ve baskı işlemlerimiz uzun ömürlü ve kalıcı bir şekilde uygulanmaktadır. Daha sonrasında çıkma ya da silinme gibi bir durum olmamaktadır.
Siparişinizde ilettiğiniz fotoğraflar profesyonel grafikerlerimiz tarafından incelenerek üretime en uygun formatta düzenlenmektedir. Satın aldığınız ürünümüzün tasarımına en uygun şekilde ayarlamalar yapılmaktadır. Eğer üretim için uygun olmayan bir fotoğraf iletilmişse, üretime uygun yeni bir fotoğraf talep edilmektedir.
Deri cüzdan ve kartlık modellerimiz %100 dana derisi kullanılarak imal edilmektedir. Üzerine lazer kazıma ile işlem yapılmaktadır.
Zippo marka çakmaklarımız orijinal kutusunda ve sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.
Çikolata ürünlerimizde Pelit ve Melodi marka çikolatalar kullanmaktayız.
Powerbank ve diğer elektronik ürünlerimizin garantisi BİDAABAK tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir sorun ya da problemde Müşteri Destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Üyelik

Tarayıcı ya da uygulama üzerinden sipariş verme aşamasında üyelik zorunlu bir alandır. Üye olmadan sipariş verebilmek için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Online alışveriş sürecinde sizin de sahip olduğunuz yasal haklarınızın tarafınıza iletilebilmesi için bir mail adresi üzerinden siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Bu sizin yasal haklarınızı kayıt altına alan mesafeli sözleşmenize erişebilmenizi sağlayan bir yöntemdir.
Üye girişi panelinden bulunan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak şifre yenilemesi için işlem yapabilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden “Şifre Değişikliği” alanına tıklayarak yeni bir şifre tanımlayabilirsiniz.
Üyelik girişi yaparak verdiğiniz tüm siparişleriniz üyeliğinize kaydedilmektedir. Ayrıca siparişlerinizden kazandığınız puanlar, hediye çekleri yine üyeliğinize kaydedilmektedir.This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.