Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

Prodüksiyon

Prodüksiyon İşlerinde
Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Prodüksiyon İşlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Prodüksiyon İş Süreçleri
Pre-prodüksiyon Pre-prodüksiyon


Bilgi toplama ve durum analizi yapılır. Proje, iş ya da çekimin amaçları saptanır. Bu amaçlar doğrultusunda stratejik çekim planı geliştirilir. Senaryo ve sinopsis oluşturulur.

Prodüksiyon Prodüksiyon


Çekim planına uygun şekilde çekim ekibi ve ekipmanları hazırlanır, senaryo doğrultusunda çekimler gerçekleştirilir.

Post Prodüksiyon Post Prodüksiyon


Çekilen fotoğraf ve ya video görüntüleri sınıflandırılır, senaryo doğrultusunda kurgu (fotoğrafsa retouch) aşamasına geçilir.

Reklam Filmi

Reklam filminde marka kimliğini ya da ürününü yaratıcı fikir ve uygulamalarla doğrudan ön plana çıkarmayı hedefleriz. Kısıtlı süreler içinde mesajımızı seri ve etkili vermenin kreatif bir yolunu buluruz. Reklam filmi için nitelikli teknik ekipman kullanır, profesyonel ve geniş bir teknik ekip ile çalışırız.

Reklam Filmi
Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi

Firrmanın ürünü, üretim süreçleri ve kurumsal kimliğini ön plana çıkartan, firmayı pek çok farklı yönden ele alıp anlatırız. Zaman sınırının reklam filmine göre daha geniş olduğu, internet sitesi, sosyal medya, fuarlar, müşteri sunumları, showroom gibi alanlarda servis edilmek üzere anahtar teslim profesyonel ve kurumsal tanıtım filmleri oluştururuz.

Fotoğraf Çekimi

Web siteleri, afiş ve ilan tasarımları, kataloglar ve pek çok farklı mecrada kullanılmak üzere profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri sağlarız. Portre çekiminden, yemek fotoğrafçılığına, endüstriyel fotoğrafçılıktan moda fotoğrafçılığına ve ürün fotoğrafçılığına kadar geniş bir skalada farklı uzmanlık alanlarına sahip fotoğrafçılarımızla tam profesyonel hizmet sunarız.

Fotoğraf Çekimi
2D – 3D Motion Graphic
2D – 3D Motion Graphic

2D ve 3D Motion Graphic hizmetleriyle hayallerinizin sınırlarını zorlayan, yaratıcı, eğlenceli ürün ve hizmet odaklı tanıtım filmleri hazırlarız. 3D görselleri özellikle henüz yapımı tamamlanmamış inşaat projeleri vb işlerin tanıtım ve lansman süreçlerinde kullanırız. 2D – 3D karakter tasarımı, endüstriyel modelleme, 3d mimari modelleme, 3 D iç ve dış mekan tasarımları, stand tasarımları vb pek çok alanda faaliyet gösteriyoruz.

Animasyon Film

3D ve 2D animasyonlar üzerinde uzmanlaşmış ekibimizle pek çok başarılı projeyi hayata geçirdik. Özellikle savunma sanayi ürünlerini ve tüm dünyaya ürün ihraç eden fabrikaların ürünlerini modelliyor çalışma prensiplerini anlatacak şekilde hareket ettiriyoruz.

Animasyon Film
Prodüksiyon süreçlerinde Bidaabak Medya gibi mükemmeliyetçi bir çözüm ortağınız var!

Detaylara dikkat eder, her işe daha iyisini yapma heyecanı ile başlar, mükemmeliyetçi ve sonuç odaklı yaklaşımımızla, kreatif tasarımlar oluşturmanın yanı sıra basılı işleri hatasız ve zamanında teslim prensibimizle firmanızın bir departmanı gibi çalışır