Menu
Your Cart

Mustafa Kemal Atatürk Bardak

Mustafa Kemal Atatürk Bardak
Mustafa Kemal Atatürk Bardak
Yeni
Mustafa Kemal Atatürk Bardak
Mustafa Kemal Atatürk Bardak
Mustafa Kemal Atatürk Bardak
  • Stok: Stokta var
  • Marka: Bidaabak
  • Model: BBK-0006
Ürün Görünümleri: 43
82,60TL
Vergiler Hariç: 70,00TL

Kupa Bardak

Kupa bardak hediye seçenekleri arasında iyi bir seçim olurken hem kişisel hem de kurumsal anlamda bu ürünler tercih edilebilir. Kurumsal anlamda sipariş verileceği zaman firma tanıtımına hizmet eden bu ürünler sayesinde işletmelerin reklamını yapmak mümkün olur.

Bunun yanı sıra kişiselleştirilebilen hediye türleri arasında yer alan bu ürünler özel günlerde birçok kişinin sevdikleri için düşünebileceği seçenekler arasında yer alır. Dijital baskı yöntemlerinin yanı sıra UV baskı metotları da bu tür ürünlerde kullanılan teknikler olurken güvenle tercih edilebilecek malzemeler arasında kupa bardaklar da yer alır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.