Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

Marka Oluşturma

Marka Oluşturma Süreçlerinde
Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Marka Oluşturma Süreçlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Marka Oluşturma İş Süreçleri
Analiz Analiz


Markanın sağlam temellere oturtulaması doğru bir analiz sürecinden geçer. Marka oluştururken öncelikli olarak o markanın kimlere hitap edeceği, nasıl görüneceği ve neler söyleyeceğini analiz ederiz.

Tasarım Tasarım


Marka oluşturma süreçlerinde markanın itibarını artırma hedefiyle, marka kimliğiyle uyumlu, estetik ve akılda kalıcı tasarımlar yaparız.

Uygulama Uygulama


Marka tasarımlarının doğru malzeme, mecra ve ya alanlara uygulanması, uygulamanın kalitesi o markanın algısını oluşturan en önemli etmenlerin başında gelir. Uygulamalarda yüksek dikkat ve itina gösterir, son kalite kontrollerini her zaman yaparız.

Yaygınlaştırma Yaygınlaştırma


Bir markanın yaygınlaşması için doğru görsellerle doğru mecralarda doğru zamanda ve doğru sıklıkla görünmesi gerekir. Biz marka yaygınlaştırma çalışmalarını 360 derece reklam ajansı hizmetleriyle eksiksiz sağlıyoruz.

Markalama

Analiz ve strateji süreçlerinin üzerine kurguladığımız a’dan z’ye markalama hizmetleri kapsamında marka ismi belirliyor, markanın logo ve kurumsal kimliğini marka kimliğine uygun olarak tasarlıyoruz. Marka oluştururken akılda kalıcılık, evrensellik, tek olma, sektörü ve faaliyet alanı ile uyumlu olması gibi pek çok kritere dikkat ediyoruz.

Markalama
Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Marka bir insansa logo imzasıdır. Elle çizilebilecek kadar kolay görünen ama çizilemeyecek kadar özel altın oran, simetri ve bilinçaltı mesajlara sahip logolarımızı ; Sektör, faaliyet alanı, marka kimliğini göz önünde bulundurarak amblemli ya da yalnızca logo type’tan oluşacak şekilde tasarlıyoruz. Renklerin insanlar üzerindeki etkilerini iyi biliyor ve logolarımızda renklerin gücünü kullanıyoruz. Logolarımızın akılda kalıcı ve özgün olmasını hedefliyoruz. Logo ile uyumlu kurumsal kimlik çalışmalarında öncelikle ihtiyaç analizi yapıyor tasarlanacak argümanları belirliyoruz. Tasarım konsept bütünlüğü içinde tüm kurumsal kimlik argümanlarını tasarlıyor, kurumsal yazı tipinden kurumsal renk skalasına kadar tüm standartlarını belirliyoruz. Kurumsal kimlik kılavuzu ile kurumsal hafızanın aktarımına katkıda bulunuyoruz.

Yaratıcı Basın İlanları

Marka gücünü sık tekrardan alır felsefesiyle kurumsal kimlik sürecini tamamladığımız markalarımızı sektör ve faaliyet alanlarına uygun, yaratıcı ve özgün tasarımlar oluşturarak doğru mecralarda tanıtıyoruz. Ulusal, yerel, sektörel dergi ve gazeteler için basın ilanlarını hazırlıyoruz. Basın ilanlarını oluştururken gerektiğinde fotoğraf çekimi yapıyor, dikkat çekici slogan/metin yazıyor, algıyı artırmak için özel grafik tasarım ve manipülasyonlardan yararlanıyoruz.

Yaratıcı Basın İlanları
Dijital Medya
Dijital Medya

Yeni dünyanın her geçen gün gücüne güç katan ölçümlenebilir olma özelliğiyle fark yaratan dijital mecraları markalarımızın tanıtımı için sıklıkla kullanıyoruz. Sosyal medya post tasarımları, Banner tasarımları, e-bülten vb pek çok tasarım hizmetini özgün, dijital trendlere uygun tasarlıyor, ölçülendiriyor ve paylaşıyoruz.

Kreatif ve Görsel Çözümler

Tam hizmet reklam ajansı olarak çıktığımız bu yolda markalarımızın tüm marka ve grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Outdoor kampanyalar için kreatif billboard, megaboard, raket, bayrak direği, köprü giydirme, duvar giydirme gibi pek çok çarpıcı tasarım yapıyoruz. Aynı zamanda kurumsal şirketlerin iç mekanlarında kullanacakları görsel, obje ve semboller tasarlıyoruz.

Kreatif ve Görsel Çözümler
Markanızı işini iyi bilen, kreatif ve vizyoner bir ekibe emanet edin!

Marka ekibimizle, başarılı bir marka oluşturmanın kurallarına hakim olarak profesyonel, sürdürülebilir reklam ajansı hizmetleri sağlıyoruz.