Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi Hizmetlerinde
Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
İçerik Yönetimi Hizmetlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
İçerik Yönetimi İş Süreçleri
Araştırma ve Strateji Araştırma ve Strateji


Tasarlanacak İş’in hedef, hedef, kitle ve sektör analizleri yapılır, örnek işler taranır, arşivlenir. Üretim Planlama ve İş Paylaşımı yapılır.


İçerik Toplama
İçerik Toplama


İş’in stratejisine uygun bilgiler, firma ve ya güvenilir bilgi kaynakları aracılığı ile özel Idemania İçerik toplama teknikleriyle toplanır, sistematik biçimde arşivlenir.

Slogan ve Metin Yazımı Slogan ve Metin Yazımı


Araştırma dosyası, stratejisi ve işin konseptine uygun hedef kitleye hitap eden metin ve sloganlar profesyonel metin yazarlarımız tarafından oluşturulur.


Redakte
Redakte


Müşteriden gelen veya ajans tarafından üretilen tüm metinler ister baskıya gidecek olsun ister web sitesi ve ya sosyal medya vb mecralarda yayınlanacak olsun tümüyle redakte edilir.

Araştırma ve İçerik Stratejisi

Üzerinde çalıştığımız iş ister logo tasarımı, ister web sitesi hazırlanması, ister tv reklamı yapımı olsun iyi bir araştırma ve ayakları yere basan iletişim stratejisi kurmadan işe başlamayız. Hedef kitlenizi gerçekten anlayabilmek için ilgili sektörde ne olup bittiğini bilmek gerekir. Doğru verilere ulaşmak için pazar araştırmaları, müşteri anketleri, mülakat ve röportajlardan yararlanır, yerli ve yabancı kaynakları tararız. Bu veriler ışığında geçmişi bilerek ve geleceği öngören stratejiler kurarız

Araştırma ve İçerik Stratejisi
İçerik Üretme
İçerik Üretme

Bidaabak Medya olarak nitelikli içerik üretimi yapılmayan hiçbir işin başarıya ulaşamayacağı bilinciyle çalışırız. Araştırma aşamasında edindiğimiz tüm verileri bilgi birikimimizle harmanlar özgün, firmaya özel, fark yaratan içerikler üretiriz. Firmanın kurumsal hafızasındaki tüm bilgilere erişir, profesyonel stratejistlerimiz ve metin yazarlarımızla bu bilgileri sınıflandırır, anlamlı hale getirir, geliştirir ve gerektiğinde de sıfırdan en önemlisi de sürdürülebilir içerik üretiriz.

İçerik Planlama ve Geliştirme

Web sitesi, katalog, broşür ve ya bir etkinlik içeriğini üretebilmek için planlama ve geliştirme yeteneğine sahip olmak gerekir. İçerik geliştirmek için her zaman masabaşı araştırmalar yeterli olmaz, sahaya inmek, gözlem yapmak, üzerinde çalışılan projeyi içselleştirmek önemlidir. Bidaabak Medya meraklı, öğrenmeyi öğrenmiş ekibiyle savunma sanayi, tıp, perakende, ihracat vb pek çok birbirinden farklı ve zorlu sektörü profesyonel bakış açısıyla analiz etmiş ve hedef kitleye uygun içerikler üretmeyi başarmıştır.

İçerik Planlama ve Geliştirme
İçerik Entegrasyonu
İçerik Entegrasyonu

Üretilen içerikler tasarıma, web sitesine, mobil uygulamaya ve ya tanıtım filmine büyük bir dikkatle içerik yöneticilerimiz tarafından entegre edilir. Tüm içeriklerin hatasız çalıştığından emin oluncaya kadar test ve kontroller sağlanır.

Redaksiyon

Bir davete katıldığınızda kimse pahalı ve şık tuvaletinize ya da takım elbisenize o kadar da dikkatle bakmazken, kopuk bir düğme ya da küçücük yırtığı olan bir elbiseyi hemen hemen herkes farkeder. İşte bizim işimizde de redakte hatası tam da böyle can sıkıcı bir durumdur. Bidaabak Medya ekibi büyük emeklerle üretilen içeriklerin son kalite kontrollerini ve redaktelerini her zaman eksiksiz yapar.

Redaksiyon
İçerik Yönetimi Çözümlerinde Detayları Bize Bırakın!

Etkili, kreatif bir o kadar da sistematik ve sürdürülebilir içerik üretimi için öğrenmeyi öğrenmiş, çalışkan ve disiplinli bir ekibe ihtiyacınız varsa Bidaabak Medya sizin için doğru adres.