Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

E-Ticaret

E-Ticaret Hizmetlerinde
Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
E-Ticaret Hizmetlerinde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
E-Ticaret İş Süreçleri
Strateji ve Planlama Strateji ve Planlama


Tasarlanacak İş’in hedef, hedef, kitle ve sektör analizleri yapılır, örnek işler taranır. Üretim Planlama ve Site Haritası sunulur.

Size Özel
Tasarım
Size Özel Tasarım


İş’in Stratejisine ve İçeriğe Uygun Özgün Tasarım Layoutları Sunulur. Seçilen Layout üzerinden e-ticaret sitesi anasayfa, iç sayfaları ve formlar dahil olmak üzere kullanıcı deneyimi önemsenerek tasarlanır.

Size Özel
Kodlama
Size Özel Kodlama


Tasarım onayları alınan e-ticaret sitesi html/css ve jaquery animasyonları ile kodlandır. Tüm mobil uyum ayarları yapılır. İçerik yönetim paneli (cms) entegre edilir. Panel dahil tüm kodlamalar Idemania özel yazılımıdır.

İçerik ve Yayınlama İçerik ve Yayınlama


Mevcut içerikler Bidaabak Medya Özel İçerik Teknikleriyle Toplanır. İş’e Özel Metin Yazarlığı İle Slogan ve Metinler Oluşturulur. İçerik girişi, test ve kontrol süreçlerinin e-ticaret sitesi yayına alınır.

Özel Tasarım ve Yazılım E- Ticaret Sistemleri

Yeni nesil Bidaabak Medya e-ticaret sistemlerinde özel tasarım, özel yazılım ve özel içerik üretimi ile anahtar teslim hizmet sağlarız. E-ticaret siteniz geliştirilebilir altyapı özelliklerine sahip olduğu için ek modüller kolayca eklenir. Güçlü seo altyapısı ile bulunabilir, hızlı açılan, kolay kullanım özelliklerine sahip trafik sorunu olmayan siteler hazırlarız. Sınırsız ürün ekleme, kolay güncellenebilir yönetim paneli, güçlü sucunu desteği ile siparişten fatura yazdırma aşamasına gerçekleşen tüm döngüyü entegre biçimde çalıştırırız. Farklı fiyat tanımı, stok takibi, toplu güncelleme, dijital pazarlama entegrasyonları, alternatif ödeme yöntemleri, kredi kartı ve cüzdan ödeme altyapısı, toplu sevkiyat takibi ve detaylı raporlama özellikleriyle hatasız çalışan bir sisteme sahip olursunuz.

Özel Tasarım ve Yazılım E- Ticaret Sistemleri
İnternet ve Portal Yazılımları
İnternet ve Portal Yazılımları

Firmanıza ve ihtiyaçlarınıza özel tüm yazılımları fikir aşamasından uygulama aşamasına kadar tasarlayıp geliştiriyoruz. Üretim takip programlarından, taksitli satış programlarına, hesap takip programlarından, nakliye, market,hastane, otoservis takio programlarına kadar pek çok anahtar teslim yazılım çözümü sağlıyoruz. Günlük haber portalları, özel bir amaca yönelik portallar, kültür içerikli portallar vb talep edilen yazılım dillerinde profesyonel, seo uyumlu, kullanım kolaylığına sahip, kolay güncellenebilir sistemler geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama

Bidaabak Medya olarak ihtiyaçlarınıza yönelik oluşturulan, kolay kullanımlı, profesyonel arayüz tasarımına ve güçlü yazılım altyapısına sahip IOS / ANDROID uyumlu mobil uygulamalarla işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Mobil uygulamada yalnızca arayüz / önkodlama desteğine ihtiyaç duyduğunuz durumlarda firmanız bünyesinde çalışan ya da dışardan hizmet aldığınız yazılım firmalarıyla aynı masa etrafında toplanıp ekip ruhu ile çalışmaktan büyük keyif alıyoruz.

Mobil Uygulama
B2B Bayi Yönetim Sistemi
B2B Bayi Yönetim Sistemi

İşinizi sipariş aşamasından faturalandırmaya, ödemeden, tahsilata, stok durumuna kadar 360 derece takip edebileceğiniz logo ve muhasebe programları entegreli b2b yazılım çözümleri sunuyoruz. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz çalışan sistemler işlerinizi kontrol etmenize yardımcı oluyor. Her yerden hızlıca ulaşabildiğiniz sistemi çoklu kullanıcı özelliği sayesinde birden fazla kişi aynı anda kullanabiliyor ve farklı yetkilendirmeler yapabiliyorsunuz

Yazılım çözümlerinde sorunsuz çalışan ve sürdürülebilir sistemler sağlayan bir iş ortağınız var.

Alanında yetkin mühendis kadromuz birlikte ürettiğimiz yazılım teknolojilerinin profesyonel bir ekip işi olduğunu bilir, tüm detaylara dikkat eder, anahtar teslim hizmet felsefesiyle çalışırız. Yaptığımız işin arkasında durur, uzun yıllar destek sağlar firmanızın bir departmanı gibi hizmet veririz.