Basit Fikirler Gerçek Çözümler Üretir.

Basılı İşler

Basılı İşlerde
Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Basılı İşlerde Neden Bidaabak Medya ile Çalışmalısınız?
Basılı İş Süreçleri
Strateji ve Planlama Strateji ve Planlama


Bidaabak Medya’nın sosyal medya yönetimi ile daha fazla takipçi daha fazla etkileşim.


İçerik
İçerik


Mevcut içerikler Bidaabak Medya Özel İçerik Teknikleriyle Toplanır. İş’e Özel Metin Yazarlığı İle Slogan ve Metinler Oluşturulur.


Raporlama
Raporlama


İş’in Stratejisine ve İçeriğe Uygun Özgün Tasarım Layoutları Sunulur. Seçilen Layout üzerinden tasarım diğer sayfalara uygulanır.


Baskı
Baskı


Modern baskı teknikleriyle baskı künyesi belirlenen iş, basılır ve son kalite kontrolü yapılarak hatasız teslim edilir.

Katalog Tasarımı

İster prestij kataloğu olsun, ister ürün kataloğu tasarımı, isterse fiyat listesi tasarımı; İyi bir katalog tasarımı firma, hizmet ya da ürünü en etkili şekilde anlatmalıdır. Bidaabak Medya olarak biz doğru işin başlangıç noktasının araştırma, strateji ve planlamadan geçtiğini biliriz. Sektörü analiz eder, geçmiş tüm kaynakları araştırır, yapılmayanı yapma felsefesiyle yola çıkarız. Katalog içeriğinin mizanpaj, metin ve görsellerden oluşan bir bütün olduğunun bilinciyle üretiriz. Modern tasarım trendlerini takip eder, ikon ve infografiklerden yararlanır, gerektiğinde özel manipülasyonlar uygular, gerektiğinde fotoğraf çekimleri planlarız. Kataloğu redakte ve kontrol aşamalarını tamamlayarak baskıya hazırlar, son teknoloji basım tekniklerini yüksek baskı kalitesiyle uygular ve hatasız teslim ederiz.

Katalog Tasarımı
Broşür Tasarımı
Broşür Tasarımı

Broşür tasarımında profesyonel bakış açımızla firma, ürün ve ya hizmet içeriğini sadeleştirir, öne çıkartılacak noktalarını belirler ve en dikkat çekici broşür tasarımını gerçekleştiririz. Üretici firmalar için ürün odaklı broşür setlerini, farklı renklerde ve bütünlüklü bir tasarım konseptiyle ürettiğimiz gibi inşaat, perakende vb sektörler için özet bilgiler içeren broşürler de tasarlarız.

Dergi Tasarımı

Dergi tasarımında stratejik mizanpaj planı ve içerik hazırlarız. Dergi içeriği için dikkat çekici fotoğraf ve grafik tasarımlarla zenginleştirilmiş görseller, özgün ve kendini okutan metin / sloganlar oluştururuz. Tasarımda orantı, hiyerarşi, denge, bütünlük ve devamlılık kriterlerini uygularız.

Dergi Tasarımı
Yaratıcı Afiş Tasarımı
Yaratıcı Afiş Tasarımı

Marka duruşu ile uyumlu, doğru mesajı hedef kitleye yormadan ileten afiş tasarımları için dikkat çekici fikirler üretir, çarpıcı slogan ve görsellerle uygularız. Afiş tasarımında görsel ve metinleri dengeli kullanır, renklerin gücünden yararlanırız. Afiş tasarımında hiyerarşik yapıyı marka/kurum/hizmet ya da ürünü ön plana çıkarma bilinciyle kurgularız.

Gazete Tasarımı

Profesyonel gazete tasarımını akıcı sayfa yerleşimi ve içeriği okuyucuya rahat okunabilir biçimde sunmak hedefiyle tasarlarız. Görsellerle zenginleştirerek okuyucunun dikkatini artırmak, bölümleri farklı renkler kullanarak ayırmak gibi kriterlere dikkat ederek tasarlarız.

Gazete Tasarımı
Basılı işlerde Bidaabak Medya gibi mükemmeliyetçi bir çözüm ortağınız var!

Detaylara dikkat eder, her işe daha iyisini yapma heyecanı ile başlar, mükemmeliyetçi ve sonuç odaklı yaklaşımımızla, kreatif tasarımlar oluşturmanın yanı sıra basılı işleri hatasız ve zamanında teslim prensibimizle firmanızın bir departmanı gibi çalışırız.